Körkivágó, lyukfűrész 32mm Wolfcraft 3761000

Cikkszám: 
CON-468337
15 830 Ft
Elérhető 25 db
db
Várható szállítási idő: 2026-04-28
Gyártó: Wolfcraft
Raktárkészlet
Saját Raktáron 0 db
A termék saját raktárunkon van. Gyorsabb kiszállítás.
Külső Raktáron 0 db
A termék külső raktárról elérhető.
Külföldi Raktárban 25 db
A termék külföldi raktárról elérhető, hosszabb szállítási idő.
Részletek
Lyukvágó

Jellemzők:
Vízcsapok számára bádoglemezeken, saválló lemezeken furatok egyszerű, pontos kistancolására, amihez a golyóscsapágynak köszönhetően csekély erőkifejtés szükséges, hosszú élettartamú. 1 db előfúróval együtt, ø 10,2 mm, tároló dobozban.

Műszaki adatok:
Anyag alkalmasság: Lemez,Nemesacél · Lyukasztószerszám típus: Lemezlyukasztó · Átmérő: 32 mm



Webáruházunkban arra törekszünk, hogy minden termékinformáció pontos és naprakész legyen – a képektől a leírásokon át a specifikációkig. A vásárlás megkönnyítése érdekében részletes termékadatokat, szűrőket és gyakran frissülő készletinformációkat biztosítunk.

Fontos megjegyzés: A termékfotók illusztrációk, a gyártók előzetes értesítés nélkül módosíthatják a dizájnt vagy csomagolást. A leírásban szereplő adatok tájékoztató jellegűek. Kérdés esetén ügyfélszolgálatunk szívesen segít.

Adatok
EAN:
4006885376106
Tömeg:
257 g/db
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Csomagajánlatok
Hasonló termékek
Betöltés...
Körkivágó, lyukfűrész 32mm Wolfcraft 3761000
Körkivágó, lyukfűrész 32mm Wolfcraft 3761000
15 830 Ft
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok