Úszókapcsoló műanyag S2 csatlakozókábel 10 méter
Az S2 úszókapcsoló kompatibilis a teljes H-TRONIC WPS sorozattal
Nehezen elérhető helyeken használható
Problémamentes kapcsolási folyamatot biztosít
Ez a két kapcsolóérintkezővel rendelkező úszókapcsoló alkalmas nem agresszív közegben (pl. víz) lévő folyadékszint figyelésére. A folyadékszint emelkedésével az úszó felemelkedik és egy mágneses kapcsolót működtet. Az úszókapcsoló beépítési módjától függően nyitó vagy zár is megvalósítható. Ha a szint meghaladja az S2 úszókapcsolót, az S1 úszókapcsoló is aktiválódik. (riasztó funkció).
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Anyag: Polipropilén · Gyártói szín: Fehér · Hőmérséklet (max.): +60 °C · Hőmérséklet (min.): -10 °C · Kapcsolási feszültség: 25 V/AC, 60 V/DC · Kábelhossz: 10 m · Max. kapcsolási áram: 0.4 A · Menet méret: M10 · Méret, hossz: 114 mm · Méret, szélesség: 24 mm · Teljesítmény: 10 W · További műszaki adatok: Csatlakozó kábel: 10 m PVC-szál
Elérhetőség: (2x nyitó vagy zár)
Max. kapcsolási feszültség: 25V AC/0,4A 60VDC/0.15A
Kapcsolási állapot (be): vízszint kb. 30 mm
Kapcsolási állapot (ki): vízszint kb. 28 mm (alsó úszó)
Menet: M 10 x 1,5
Webáruházunkban arra törekszünk, hogy minden termékinformáció pontos és naprakész legyen – a képektől a leírásokon át a specifikációkig. A vásárlás megkönnyítése érdekében részletes termékadatokat, szűrőket és gyakran frissülő készletinformációkat biztosítunk.
️ Fontos megjegyzés: A termékfotók illusztrációk, a gyártók előzetes értesítés nélkül módosíthatják a dizájnt vagy csomagolást. A leírásban szereplő adatok tájékoztató jellegűek. Kérdés esetén ügyfélszolgálatunk szívesen segít.