UC kapcsolórelé. 1 PDT potenciálmentes 10A / 250V AC
UC kapcsolórelé. 1 PDT potenciálmentes 10A / 250V AC, 2000 W izzólámpák. Nincs készenléti veszteség. Telepítéshez és AP szereléshez. 45 mm hosszú, 45 mm széles, 18 mm mély. A legkorszerűbb hibrid technológia ötvözi a kopásmentes elektronikus vezérlés előnyeit és a speciális relék nagy teljesítményét. Univerzális vezérlőfeszültség 8..230 V UC. Nagyon alacsony kapcsolási zaj. Bistabil relé használatával nincs tekercseloszlás és fűtés a bekapcsolt állapotban. A reléérintkező nyitva vagy zárva lehet az üzembe helyezés során, és az első működtetéskor szinkronizálódik. Ez a relé nem alkalmas visszacsatolásra egy dimmer kapcsoló kapcsolófeszültségével kapcsolatban. Ehhez csak az ESR12DDX-UC, ESR12NP-230V + UC vagy ESR61NP-230V + UC reléket szabad használni. Az elektronikának nincs saját áramellátása, ezért nincs készenléti veszteség. Csak a vezérlő érintkező bezárásakor aktiválódik a mikrovezérlő, amely a bistabil relét a megfelelő irányba kapcsolja. A vezérlő érintkező kinyitásakor vagy a csökkenő vezérlőfeszültség visszavált.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Csatlakozó (építőelem): Csavaros kapocs · Kapcsolási feszültség (max.): 250 V/AC · Kapcsolási teljesítmény (max.): 2000 W · Max. kapcsolási áram: 10 A · Névleges feszültség: 230 V · Érintkező típus: 1 váltó
Webáruházunkban arra törekszünk, hogy minden termékinformáció pontos és naprakész legyen – a képektől a leírásokon át a specifikációkig. A vásárlás megkönnyítése érdekében részletes termékadatokat, szűrőket és gyakran frissülő készletinformációkat biztosítunk.
️ Fontos megjegyzés: A termékfotók illusztrációk, a gyártók előzetes értesítés nélkül módosíthatják a dizájnt vagy csomagolást. A leírásban szereplő adatok tájékoztató jellegűek. Kérdés esetén ügyfélszolgálatunk szívesen segít.