Stabila Type 196-2 LED 17392 Könnyűfém vízmérték 60 cm 0.50 mm/m

Cikkszám: 
CON-816013
32 660 Ft
Elérhető 6 db
db
Várható szállítási idő: 2026-04-10
Gyártó: Stabila
Raktárkészlet
Saját Raktáron 0 db
A termék saját raktárunkon van. Gyorsabb kiszállítás.
Külső Raktáron 0 db
A termék külső raktárról elérhető.
Külföldi Raktárban 6 db
A termék külföldi raktárról elérhető, hosszabb szállítási idő.
Részletek
Vízmérték 196-2 LED, 60 cm

Két integrált LED-es fényforrás
Elemtakarékos AUTO-OFF technológia
Zárókupakok csúszó dugóval

A kedvezőtlen megvilágítási körülmények megnehezítik és lelassítják az alkatrészek és a jelölés igazítását és beállítását. A 196-2 LED megoldást kínál: a megvilágított szitakötőknek köszönhetően a környezeti feltételektől függetlenül pontosan mérhet, és tökéletesen elvégezheti munkáját. A stabil, megerősített alumínium téglalap alakú profil és a STABILA beépített technológiája egy öntött vízmértékkel teszi a készüléket tökéletes partnerré a kemény építkezési műveletekhez. Vízszintek a STABILA-tól: precíz, élettartama alatt.

Ez a szöveg gépi fordítással készült.

Jellemzők: Extra merev alumínium profil erősítő bordákkal a nagy stabilitásért és a fogantyúnyílásért az optimális kezelhetőség érdekében Két integrált LED-fényforrás biztosítja az intenzív, egyenletes megvilágítást - a vízszintes és függőleges üveg optimum olvashatósága még rossz látási viszonyok között is -Stopper - a vízmérték szilárd elhelyezkedése az ütéscsillapító végsapkák jelölésekor - a kétkomponensű anyagkeverék ütés esetén megvédi a profilt. Eltávolítható végsapkák - pontos elhelyezés és sarkokig történő jelölés Légszint két pontosan megmunkált felülettel - nincs elszíneződés a felületeken. A STABILA beépítési technológiája hosszú távú pontosságot garantál - mérési pontosság Normál és a boríték pozíciója ± 0,5 mm / m Jellemzők: 1 megvilágított vízszintes üveg, 1 megvilágított függőleges üveg, a második függőleges üveg nem világítva, 2 megmunkált mérőfelület, hozzáférési nyílás

Műszaki adatok: Anyag: Alumínium · Libella-pontosság: 0.50 mm/m · Méret, hossz: 60 cm

Webáruházunkban arra törekszünk, hogy minden termékinformáció pontos és naprakész legyen – a képektől a leírásokon át a specifikációkig. A vásárlás megkönnyítése érdekében részletes termékadatokat, szűrőket és gyakran frissülő készletinformációkat biztosítunk.

Fontos megjegyzés: A termékfotók illusztrációk, a gyártók előzetes értesítés nélkül módosíthatják a dizájnt vagy csomagolást. A leírásban szereplő adatok tájékoztató jellegűek. Kérdés esetén ügyfélszolgálatunk szívesen segít.

Adatok
EAN:
4005069173920
Tömeg:
814 g/db
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Csomagajánlatok
Hasonló termékek
Betöltés...
Stabila Type 196-2 LED 17392 Könnyűfém vízmérték 60 cm 0.50 mm/m
Stabila Type 196-2 LED 17392 Könnyűfém vízmérték 60 cm 0.50 mm/m
32 660 Ft
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok