3M MDT-A19/6 Zsugorcső ragasztóval Fekete 19 mm 6 mm Zsugorodási arány:3:1 1 m

Cikkszám: 
CON-3098731
Újdonság
Elérhető 12 db
9 490 Ft
db
Várható szállítási idő: 2026-06-09
Gyártó: 3M
Raktárkészlet
Saját Raktáron 0 db
A termék saját raktárunkon van. Gyorsabb kiszállítás.
Külső Raktáron 0 db
A termék külső raktárról elérhető.
Külföldi Raktárban 12 db
A termék külföldi raktárról elérhető, hosszabb szállítási idő.
Részletek
3M™ MDT-A közepes falú hőre zsugorodó cső ragasztóval, fekete, 19/6 mm, 1 m, kis csomag

1 m
Zsugorodási arány: 3:1
Fekete
Névleges átmérő (zsugorodás előtt): 19 mm

A 3M™ hőre zsugorodó csővezeték MDT-A egy közepes falú hőre zsugorodó csővezeték olvadékragasztóval, amely megbízható teljesítményt nyújt az elektromos toldásokhoz, csatlakozásokhoz és végződésekhez 1,0 kV-ig, valamint mechanikai és környezetvédelmet biztosít. Az MDT-A hőre zsugorodó cső halogénmentes, térhálósított poliolefin külső falat, belül pedig gyárilag felvitt ragasztóréteget kapott.

Ez a szöveg gépi fordítással készült.

Jellemzők: Kiegyensúlyozza az elektromos, fizikai és kémiai tulajdonságokat különféle ipari alkalmazásokhoz
Zsugorodás elleni védelmet és feszültségmentesítést biztosít vezetékek, forrasztási kötések, sorkapcsok és csatlakozók számára
Alkalmas könnyű védőburkolatként kábelkötegekhez, vezetékek jelöléséhez és kötegeléséhez, valamint alkatrészek csomagolásához
Rugalmas poliolefinből készült
Hőálló -55 és 130°C között.
Halogénmentes
Műanyag és földkábelek öregedés-, UV- és nedvességálló szigetelésére

Műszaki adatok: Anyag: Poliolefin · Falvastagság (zsugoratás után): 3.3 mm · Gyártói szín: Fekete · Halogénmentes: Igen · Hőmérséklet (max.): +130 °C · Hőmérséklet (min.): -55 °C · Méret, hossz: 1 m · Névleges átmérő (zsugorodás előtt): 19 mm · Névleges átmérő (zsugorodás után): 6 mm · Zsugorcső jellemzők: Belső ragasztóval, közepes falvastagság · Zsugorodási arány: 3:1

Figyelem: A 3M™ MDT-A hőre zsugorodó cső egy halogénmentes, közepes falú hőre zsugorodó cső, amely sugárzással térhálósított poliolefinből készül, olvadékragasztó bevonattal. A melegen olvadó ragasztó behatol minden dudorba és üregbe, és megakadályozza a nedvesség behatolását. A 3M™ hőre zsugorodó MDT-A cső alkalmas műanyag és földkábelek szigetelésére 0,6/1kV-ig, kültéri és földalatti telepítéshez egyaránt. Az öregedésálló hőre zsugorodó cső UV-álló és számos vegyi hatásnak ellenáll. -55 °C és +130 °C közötti hőmérséklet-tartományban használható. Magas, 4,5:1 zsugorodási aránya lehetővé teszi a nagy átmérőváltozások rögzítését egyetlen tömlővel. A 3M™ hőre zsugorodó MDT-A cső megfelel az IEC 60684 szabvány műszaki követelményeinek, és a Lloyds Register of Shipping, 95/30032(E5) tanúsítványa szerint jóváhagyva. Halogénmentes és RoHS-kompatibilis.

Webáruházunkban arra törekszünk, hogy minden termékinformáció pontos és naprakész legyen – a képektől a leírásokon át a specifikációkig. A vásárlás megkönnyítése érdekében részletes termékadatokat, szűrőket és gyakran frissülő készletinformációkat biztosítunk.

Fontos megjegyzés: A termékfotók illusztrációk, a gyártók előzetes értesítés nélkül módosíthatják a dizájnt vagy csomagolást.
A leírásban szereplő adatok tájékoztató jellegűek. Kérdés esetén ügyfélszolgálatunk szívesen segít.

Adatok
EAN:
8712403568538
Tömeg:
83 g/db
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Csomagajánlatok
3M MDT-A19/6 Zsugorcső ragasztóval Fekete 19 mm 6 mm Zsugorodási arány:3:1 1 m
3M MDT-A19/6 Zsugorcső ragasztóval Fekete 19 mm 6 mm Zsugorodási arány:3:1 1 m
9 490 Ft
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok