Tape 4910F Transp. 25mmx33m 10mm
Átlátszó
(H x Sz) 33 m x 25 mm
Kétoldalas ragasztószalag
Ideálisan alkalmas különféle nagy felületi energiájú anyagokhoz, mint például fémek, műanyagok vagy üvegek. A 3M™ VHB™ High Performance Tapes kétoldalas, zártcellás akril ragasztószalagok. Jó alkalmazkodóképességet biztosítanak a ragasztandó felületekhez. Sima vagy strukturált felületek feszültség nélkül csatlakoztathatók a teljes felületen. Ideálisan alkalmas különféle nagy felületi energiájú anyagokhoz, pl. Fémként, műanyagként vagy üvegként. A termékeket a magas szintű átláthatóság jellemzi.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők: nagyon átlátszó · Fejlett tervezési lehetőségek · Csökkentett utófeldolgozás · Gyors és egyszerű csatlakozás · A termelési költségek csökkentése
Műszaki adatok: Gyártói szín: Átlátszó · Hőmérséklet (max.): +149 °C · Méret, hossz: 33 m · Méret, szélesség: 25 mm · Ragasztó típus: Akril · Ragasztószalag jellemzők: Kétoldalas ragasztószalag
Webáruházunkban arra törekszünk, hogy minden termékinformáció pontos és naprakész legyen – a képektől a leírásokon át a specifikációkig. A vásárlás megkönnyítése érdekében részletes termékadatokat, szűrőket és gyakran frissülő készletinformációkat biztosítunk.
Fontos megjegyzés:
A termékfotók illusztrációk, a gyártók előzetes értesítés nélkül módosíthatják a dizájnt vagy csomagolást.
A leírásban szereplő adatok tájékoztató jellegűek. Kérdés esetén ügyfélszolgálatunk szívesen segít.